Skip to main content

10 yıl süren 5 Transformers filmi sonrası, Micheal Bay hayranlarına güzel haberlerimiz, Transformers’dan sıkılmış olanlara da kötü haberlerimiz var. Çünkü daha 14 tane daha Transformers filmi çekilecek.

Micheal Bay en son basın açıklamasında bu müjdeyi verdi: “Transformers’ı yazan takımımız daha 14 tane daha farklı senaryo yazdı”. Ayrıca “Transformers’ın hikayesi serinin 5. filmi olan ‘Son Şövalye’ filmine dayanıyor. Yeni 5. film, diğer gelecek filmlerin temelini ve gelecek hikayenin özünü oluşturuyor” dedi.

Bay, aynı zamanda ‘Son Şövalye’, kendisinin çekeceği son Transformers filmi olacağını Londra’daki basın toplantısında duyurdu. Ama filmin diğer baş kahramanını oynayan Mark Wahlberg: “Kimse bunun Micheal Bay’in son filmi olduğuna inanamaz. Aslında inanmak istemez. Gelecekte göreceğiz dedi” dedi.

optimus prime oyuncak ve figürleri

Mark Wahlberg aynı zamanda bu yeni filmin Transformers hayranlarına yepyeni ve çok beklenmedik bazı şeyler getireceğini de belirtti.

Şu anda hala Transformers 5 ‘The Last Knight’ hakkında çok az şey biliniyor. Şu anda intergalaktik robotların Dünya Gezegenine nasıl iniş yaptığı hala sır perdesini koruyor ve en çok merak edilen konulardan biri. Ve şok şok!! Eski en yakın arkadaş olan Bumblebee ve Optimus Prime bu filmde karşı karşıya geliyor ve savaşıyorlar.

Neyse ki Transformers 5 filminin vizyona girmesine çok az zaman kaldı. Haziran 2017’de sinemalarda. Birçok sorumuzun cevabını yakın zamanda bulabileceğiz. Koleksiyonerler ve Transformer tutkunlarının sahip olmak isteyeceği Optimus Prime Oyuncak ve Figürleri ve Bumblebee Oyuncak ve Figürleri Karakter Dükkanı’nda!