Skip to main content

İzmir Freelance Grafik Tasarımcı

izmir freelance grafik tasarımcı

İzmir Freelance Grafik Tasarımcı

Ben Emre merhaba! Hacettepe Üniversitesi Ankara Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun olduktan sonra iletişim tasarımı ve freelance grafik tasarım hizmetleri sunmaya başladım. 2008’den bu güne sektörde bir çok markaya tasarım ve danışmanlık hizmetleri verdim. Sadece grafik tasarım değil, markalama, web tasarım, reklam, sosyal medya, SEO, audio ve video üzerine İzmir freelance grafik tasarımcı olarak hizmet vermeye devam ediyorum.

“Bizim bir bu kadar da yerin altında var”

Ayrıca, içerik yöneticisi, sosyal medya ekibi, Google Adwords ekibi ve yazılım geliştirici ekip arkadaşlarımla birlikte tek noktadan birçok hizmet vermeye devam ediyorum.

Ambalaj tasarımından, postere, kataloğa, arayüz tasarımına, logo introlara kadar birçok kalemde iş yapıyorum. Canlı destek üzerinden ya da aşağıdaki iletişim kanallarından bana ilişebilirsiniz. Hızlı ve seri şekilde sıkıcı fiyatlandırma aşamasını geçip, zevkli kısım tasarıma geçiş yapabiliriz.

freelance grafik tasarımcı
freelance grafik tasarımcı
freelance grafik tasarım ankara

İzmir Freelance Grafik Tasarımcı

Dünyada geniş bir çalışan sayısına sahip hem firmaların hem de çalışanların çokça tercih ettiği Freelance Grafik Tasarımcı İzmir, bir iş koludur. “freelance” kelimesi  “özgür savaşçı” anlamına gelmektedir. Freelance tasarımcı, grafik tasarımcı, art director, müşteri temsilcisi, ön muhasebe, tahsilat vb. her iş kolunu tek başına takip eder. Freelance grafiker insan ilişkilerinde iyi olmalı ve disiplinli bir çalışma şeklini benimsemelidir. Freelance grafik tasarımcı nedir linkine tıklayarak bu konuda daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Behance üzerinden de portfolyomdaki çalışmalarıma göz atabilirsiniz.

Freelance Grafik Tasarımcı ile Çalışmanın Avantajları Nedir?

Kendine özel butik çalışma isteyenler ya da sürekli iletişim halinde olabileceği bir grafik tasarımcı ile çalışmak isteyenler için freelance grafiker en iyi seçenek gibi görünüyor. Bunun yanında ajans maaliyetleri ve fiyatları göz önüne alındığında 3.000 – 10.000 TL/$ bandında olan işler izmir freelance grafik tasarımcı ile daha uygun fiyatlara çözülebiliyor.

Bu firmalar için kazançlı bir anlaşma, bizim için de yeni bir referans, yeni kaliteli bir işe imza atmak demektir.

Freelance Grafik Tasarımcı Fiyat Listesi 

2020 yılı freelance grafik tasarım hizmeti ücretleri projelere göre değişiklik gösterir. Tasarımcılar işçiliğinin kalitesine göre fiyat tablosu sunabilir. Portfolyosunda bir çok iş bulunan referansları açıkça görülebilen freelance grafik tasarımcı ile piyasaya yeni giren bir grafik tasarımcının fiyatları aynı değildir. Fikir sahibi olmanız için 2020 Freelance grafik tasarım fiyat listesi linkinden listeyi görebilirsiniz.

izmir freelance grafiker
Web Tasarım

Size en uygun web tasarım paketlerimden dilediğini seçebilir, hızlı ve ekonomik web sitene anında sahip olabilirsin.

Google Reklam

Google reklamlarınızı yönetebilir, detaylı raporlama ile daha çok kişiye daha az ücretle ulaşmanızı sağlayabilirim.

Seo Hizmetleri

Arama motorlarına uygun, Google sıralamalarında şirketinizi/sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

WordPress Düzenleme

Size gönderdiğim temalar içerisinden istediğinizi seçip sitenizi hemen açtırabilirsiniz. WordPress site paketleri daha ekonomik ve hızlı olacaktır.

Facebook Reklamları

Facebook reklamlarınız için, hareketli gif, tanıtıcı görsel hazırlayabilir ve size uygun bütçe planlaması, raporlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Logonuzdan kartvizitinize ve faturanıza kadar tüm kurumsal kimlik ögelerinizi en iyi şekilde tasarlayıp kullanıma ve baskıya uygun halde teslim ediyorum.

Broşür Katalog Afiş Tasarımları

İsteğinize uygun broşür, katalog, afiş, insert tasarımları. Baskı süreçlerinin kontrolü.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, reklamları ya da takipçi ve beğeni sayılarının yükseltilmesi çalışmalarını en ucuz fiyatlarla sunuyorum.

İçerik Yönetimi

Özgün içerik yazılar / metinler oluşturuyor, dilerseniz bize bağlı olan yüksek hitli web sitelerimizde tanıtım yazısı yayınlayıp sitenize backlink kazandırabiliyorum.

Kurumsal Kimlik Tasarımı / Branding / Markalama

Markanız sadece firmanızın tabelası için ya da faturanız için değildir. Sizi temsil eden en önemli ögelerden biridir. Markanızın renkleri, sloganı, misyonu vizyonu ve tasarımı ile bir bütün şeklinde olmalıdır. Hedef kitlenize sizi en iyi şekilde unutulmayacak şekilde aklına kazıyacak ögedir marka. Bu süreçte grafik tasarım aşamasında logonuzun tasarımı animasyonu rengi tabelası vb. diğer tüm kurumsal kimlik ögeleri detaylı bir şekilde hazırlanmalıdır.

Ambalajın, görüntünün ve prestijin çok önemli olduğu bu yıllarda rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlayacak en önemli ögelerden biri de kurumsal kimlik tasarımıdır.

Yeni markanız için kurumsal kimlik tasarımını ya da var olan markanızdaki gerekli düzenlemeleri yapmak için benimle çalışabilirsiniz. Yüzlerce referansım, imza attığım bir çok proje size ilham verecektir.

izmir freelance grafik tasarımcı

Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Marketing

Firmanızı en iyi şekilde tanıtacak sosyal medya reklam ve görselleri hazırlıyorum. En uygun bütçe ile en çok kişiye nasıl ulaşılır? Markanız dijital medyada nasıl tanıtılır? Doğru sosyal medya paylaşım stratejisi nasıl olur? Tüm bu hizmetleri firmanız için sizlere en iyi şekilde sunuyorum. Sektörde öncü markalara yapılan çalılşmaları portfolyomdan inceleyebilir, benimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım / Arayüz Tasarımı

Günümüz piyasa şartlarında web sitenizin olması yetmez. Web sitenizin kullanıcı dostu, mobil uyumlu, güncel tasarım trendlerine uygun olması hem de istediğiniz mesajı veren modern bir tasarıma da sahip olması gerekli. Kurumsal kimliğiniz ile web siteniz uyum içerisinde olmalıdır. Web sitenizin hızı, tasarımı ve işlevselliği tümüyle ele alınıp en iyi şekilde çalışır duruma getirilmeli. İhtiyacınıza uygun, size özel ve ucuz web tasarım hizmetleri için benimle iletişime geçebilirsiniz. Daha önce yaptığım web tasarım örneklerini ve referans firmaları portfolyomdan inceleyebilir, kafanıza takılan tüm sorularınız için bana ulaşabilirsiniz. Ankara Web Tasarım