Kişisel Portfolio Tasarımı

Size Özel Portfolyo Tasarımları

Kişisel Portfolyo Tasarımı

 

Merhaba! Kendinizi tanıtmanın çok önemli olduğu ve insanları etkilemek için çok kısıtlı zamana sahip olduğunuzu unutmayın. Görsel olarak portfolyonuzu inceleyecek kişiler detaya dikkat etmediğini düşünse de başarılı bir portfolyo, görsel kurallara uygun, kendi içinde dil birliği olan, tipografik olarak doğru net ve okunabilir olanlardır.

 

Kişisel Portfolio Tasarımı Nasıl Olmalı?

 

Kişisel portfolyo tasarımlarında bence en önemli unsurlardan biri de tasarımın sizi ve yaptığınız işi yansıtması. Bir grafik tasarımcının portfolyosu iç mimarla aynı şekilde olmamalı. Sola bir fotoğraf sağa bir yazı mantığının yok olması gerekiyor artık. Size en uygun tasarımların belirlediğiniz ölçülerde, sizi yansıtan bir şekilde tasarlanması için bana ulaşabilirsiniz. Sayfadaki örnekleri de inceleyebilirsiniz. Kişisel örnekleri daha önce sipariş veren kişiler başvuru vs için kullandılar bu nedenle onları paylaşmıyor ve sözüme sadık kalıyorum. 🙂

[layerslider_vc id=”3″]
kişisel portfolio
kişisel portfolyo
kişisel portfolo sitesi
PORTFOLYO İMAJLARINI GÖNDERİN

PORTFOLYO İMAJLARINI GÖNDERİN

Portfolyonuzda olmasını istediğiniz çalışmalarınızı dilediğiniz platform üzerinden yüksek çözünürlükte tüm metin içerikleriyle birlikte bana ulaştırmanız yeterli. Gerekli olduğu durumlarda metin ve görsel hakkında da destek verebilirim.

ŞABLONA KARAR VERELİM

ŞABLONA KARAR VERELİM

Örnekler üzerinden istediğiniz şablon üzerinden nasıl bir portfolyoya ihtiyacınız olduğuna karar verelim, daha sonra tüm portfolyonuzu seçtiğimiz görsel dile uygun şekilde hazırlamaya başlayalım.

SİZE ÖZEL PORTFOLYO

SİZE ÖZEL PORTFOLYO

Detaylar bittikten sonra portfolyonuzun size özel olması için gerekli dokunuşların ardından istediğiniz formatta baskıya uygun ya da dijital şekilde portfolyonuzu teslim alabilirsiniz.

kişisel portfolyo tasarım
emre alkaç portfolyo