Skip to main content

Freelance Grafik Tasarımcı Ankara

freelance grafik tasarımcı ankara

Freelance Grafik Tasarımcı Ankara

Merhaba ben Emre, Hacettepe Üniversitesi Ankara Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. 2008’den beri İletişim Tasarımı ile ilgileniyor ve kendimi bu yönde sürekli geliştiriyorum. Sadece Grafik Tasarım değil, markalama, web tasarım, reklam, sosyal medya, SEO, audio ve video üzerine ankara freelance grafik tasarımcı ankara hizmetleri de sunuyorum.

“Bizim bir bu kadar da yerin altında var”

Ekibimle birlikte sosyal medya alanlarında -facebook, youtube, twitter, instagram vb.- reklam ve yönetim hizmetleri veriyorum.

Yeni bir logoya ihtiyacınız olduğunda ve/ veya marka imajınızın gelişim sürecinde istekleriniz doğrultusunda sizinle beraber adım adım çalışıyor ve kurumsal kimlik oluşturuyorum. Sizi en iyi şekilde yansıtacak renkleri, tasarımı ve marka imajı seçerek tüm kurumsal kimlik ögelerini istediğiniz formatta oluşturuyor ve gerekli baskı süreçlerini takip ederek size anahtar teslim bir şekilde teslim ediyorum.

freelance grafik tasarımcı
freelance grafik tasarımcı
freelance grafik tasarım ankara

Freelance Grafik Tasarımcı Ankara

Türkiye’de yeni yeni tanınmaya başlayan Freelance Grafik Tasarımcı Ankara, dünyada geniş bir çalışan sayısına sahip hem firmaların hem de çalışanların çokça tercih ettiği bir iş koludur. Aslında “freelance” kelimesi  “özgür savaşçı” anlamına gelir, İngilizce kökenlidir. Freelance tasarımcı, grafik tasarımcı, art director, müşteri temsilcisi, sekreter, ön muhasebe, tahsilat vb. her iş kolunu tek başına takip etmek zorundadır. Freelance grafiker hem insan ilişkilerinde iyi olmalı ve hem de disiplinli bir çalışma şeklini kendine düstur edinmelidir. Freelance grafik tasarım linkine tıklayarak bu konuda daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Behance üzerinden de çalışmalarıma göz atabilirsiniz.

Freelance Grafik Tasarımcı ile Çalışmanın Avantajları

Bir ajans herhangi bir web sitesi projesi için 3000-10000$ aralığında fiyat teklifi sunarken, freelance tasarımcıyla bu fiyatların daha altında bir ücretle anlaşabilirsiniz. Fakat freelance çalışmak demek her zaman daha ucuza çalışmak demek değilidir. Freelance grafik tasarımcı ankara ‘nın işinin kalitesi fiyatını belirler.

Küçük ve orta ölçekli firmalar bir ajansla anlaşmak veya ofiste sürekli grafik tasarımcı çalıştırmak yerine ihtiyaç anında freelance tasarımcıyla çalışarak tasarım hizmetleri için daha ekonomik çözümler bulabilirler. Bu firmalar için kazançlı bir anlaşmayken, bizim için de yeni bir referans demektir.

Freelance Grafik Tasarımcı Fiyat Listesi 

2020 yılı freelance grafik tasarım hizmeti ücretleri projelerinize göre değişiklik gösterebilir. Standart ücret karşılığı tasarım yapan kişilerin, fiyatları gibi tasarımları da aynı şekilde standarttır. 😉 Bu sebeple, işinize göre fiyat biçilmesi en doğrusudur. Freelance tasarımcı işlerinin kalitesine ve referanslarına göre fiyat belirleyebilir. Tecrübeli ve isim yapmış bir tasarımcıyla çalışmak ile işe yeni başlamış bir tasarımcıyla çalışmak arasında fark vardır. Yine de örnek olması için 2020 Freelance grafik tasarım fiyat listesi linkine tıklayabilirsiniz..

freelance grafik tasarımcı
Web Tasarım

Size en uygun web tasarım paketlerimden dilediğini seçebilir, hızlı ve ekonomik web sitene anında sahip olabilirsin.

Google Reklam

Google reklamlarınızı yönetebilir, detaylı raporlama ile daha çok kişiye daha az ücretle ulaşmanızı sağlayabilirim.

Seo Hizmetleri

Arama motorlarına uygun, Google sıralamalarında şirketinizi/sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

WordPress Düzenleme

Size gönderdiğim temalar içerisinden istediğinizi seçip sitenizi hemen açtırabilirsiniz. WordPress site paketleri daha ekonomik ve hızlı olacaktır.

Facebook Reklamları

Facebook reklamlarınız için, hareketli gif, tanıtıcı görsel hazırlayabilir ve size uygun bütçe planlaması, raporlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

Logonuzdan kartvizitinize ve faturanıza kadar tüm kurumsal kimlik ögelerinizi en iyi şekilde tasarlayıp kullanıma ve baskıya uygun halde teslim ediyorum.

Broşür Katalog Afiş Tasarımları

İsteğinize uygun broşür, katalog, afiş, insert tasarımları. Baskı süreçlerinin kontrolü.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, reklamları ya da takipçi ve beğeni sayılarının yükseltilmesi çalışmalarını en ucuz fiyatlarla sunuyorum.

İçerik Yönetimi

Özgün içerik yazılar / metinler oluşturuyor, dilerseniz bize bağlı olan yüksek hitli web sitelerimizde tanıtım yazısı yayınlayıp sitenize backlink kazandırabiliyorum.

Kurumsal Kimlik Tasarımı / Branding / Markalama

Marka sadece firmanızın logosu ya da antetli kağıdı değildir. Kendinizi nasıl temsil ettiğinizdir. Markanız renklerinizle, kurduğunuz cümlelerle, misyonunuz ve vizyonunuz ile tam bir bütünlük içinde olmalı ve sizi hedef kitleye en iyi şekilde tanıtıp benimsetmelidir. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olmak için marka oluşturma sürecince doğru insanlarla çalışmanız çok önemlidir. Logo tasarım konusu detaylı bir şekilde ilerlemesi gereken bir süreç.

Kurumsal kimlik tasarımı ve markalama hizmeti kapsamında sektördeki rakiplerinizden marka değeri açısından sıyrılmanızı sağlayacak görsel çalışmaları hazırlıyor, eksiklerinizi tespit edip düzeltiyor ve markanızı geliştirmek için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlıyorum. Yeni bir marka oluşturma sürecindeyse firma stratejinizi belirleyip, kurumsal kimliğinizi baştan aşağı hazırlıyor, sektöre sağlam adımlarla girmenizi sağlıyorum.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Freelance grafik tasarımcı ankara Firmanıza veya şahsınıza ait sosyal medya hesaplarınız için uygun ölçülerde reklam görselleri hazırlayabilir doğru paylaşım stratejileriyle gönderilerinizi daha çok kişinin görmesini sağlayabilirim. Sosyal medya paylaşımlarınız için satın aldığınız gif reklamlar, facebook instagram reklamları, youtube reklamları ya da google adsense reklamlarının yönetimini sağlayabilirim. Ayrıca web siteniz ya da reklam vereceğiniz alanlar için tekil banner tasarımları da talep edebilirsiniz. Sektörde öncü birçok firmaya yaptığım çalışmaları portfolyodan inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım / Arayüz Tasarımı

Günümüz piyasa şartlarında bir web sitenizin olması yetmez. Web sitenizin hem kullanıcı dostu, mobil uyumlu, güncel web tasarım trendlerine uygun olması hem de  istediğiniz mesajı iletebilen modern tasarıma da sahip olması gerekir. Çoğu zaman web sitesini herhangi bir ajansa yaptıran ve sonra görsel/grafik destek almak isteyen bir çok firma ile çalıştım. Web siteniz ve görselleriniz markanızın imajıyla aynı dili konuşmadığında profesyonellikten uzak bir görünüme sebep olmaktadır. Kurumsal kimliğiniz ve web siteniz bir uyum içerisinde olmalıdır. Ayrıca görselerinizin yanında web sitenizin de işlevsel ve günümüz teknolojilerine uygun bir altyapıyla çalışması gerekir. İhtiyaçlarınıza uygun, size özel ve ekonomik web tasarım hizmetleri için benimle iletişime geçebilirsiniz. Daha önce yaptığım web tasarım hizmetleri portfolyomdan inceleyebilir, kafanıza takılan tüm sorularınız için bana ilişebilirsiniz. Ankara Web Tasarım Freelance Grafik Tasarımcı Ankara