Skip to main content

istanbul freelance grafik tasarımcı

İstanbul Freelance Grafik Tasarımcı

Merhaba! Hacettepe Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. 2008’den beri Grafik Tasarım ve İletişim Tasarımı ile ilgileniyor ve istanbul freelance grafik tasarımcı olarak hizmet sağlıyorum. Sağlam stratejiler ve cesur yaratıcı fikirlerin gücüyle işletmenizin başarısına katkıda bulunmaya çalışıyor, Logo Tasarımı, Marka Kimliği, Grafik Tasarım, Sosyal Medya, Web Tasarımı, Dijital Tasarım ve Reklamcılık alanlarında çalışmalar yapıyorum.

istanbul freelance grafik tasarımcı

Grafik Tasarım

Yıllardır birçok ajans ve marka için istanbul freelance grafik tasarımcı olarak çalıştım. Markaların mesajlarını baskıdan dijitale kadar her ortamda görsel olarak iletmesini sağlıyorum.

Ambalaj Tasarımı

Bir ambalaj, genellikle markanın “ilk teması” dır – bu nedenle, doğru yapılması çok önemlidir. Girişimlerin büyük perakendecilerle tedarik sözleşmeleri kazanmasına yardım eden freelance ambalaj tasarımcısı olarak buradayım.

Kurumsal Kimlik

Markanız bir amaç ile doğar, bir hikayeye dönüşür ve bir sözü yerine getirmek için yaşar. İstanbul freelance grafik tasarımcı olarak hedefim, müşterilerime “kim olduklarını” keşfetmelerine yardımcı olmak..

Reklam / Medya

Harika bir reklam ve medya kampanyası bizi duraklatacak, düşünecek ve algılarımızı değiştirecek. Amaca yönelik ve yaratıcı çok kanallı kampanyalar tasarlama konusunda sağlam bir reklam / medya ajansı deneyimine sahibim.

Logo Tasarım

Harika bir logo; basit, akılda kalıcı, çok yönlü ve zamansız. 12 yıldır profesyonel bir logo tasarımcısıyım. Kim olduğunuzu ve neyi temsil ettiğinizi anlayan güçlü logo tasarım konseptlerini keşfediyor ve geliştiriyorum.

Dijital Medya

Düzenli olarak çeşitli ajanslar ve müşteriler için çalışıyorum; çevrimiçi marka kampanyaları için mikro siteler, afiş reklamlar, sosyal medya içeriği ve medya ortaklıkları yapıyorum. (ör. Markalar için paylaşım serisi).

Web / Arayüz Tasarım

İstanbul freelance web tasarımcı olarak, mobil öncelikli tasarım ve arama motoru optimizasyonuna (SEO) odaklanarak web siteleri ve e-ticaret mağazaları tasarlıyor ve geliştiriyorum.

Baskı Tasarım

Şirket tanıtım katalogları ya da firma broşürleri için en etkileyici şekilde tasarımlar sunuyor ve baskı süreclerini takip ediyorum. Daha önce yaptığım yaratıcı ve kreatif çalışmalar için portfolyomu inceleyebilirsiniz.

istanbul freelance grafik tasarımcı

İstanbul Freelance Grafik Tasarımcı

Artık firmaların çoğu gerek maaliyet gerek kalite açısından freelance çalışma tercihinde bulunuyor. İstanbul freelance grafik tasarımcı olarak birçok hizmete tek noktadan cevap verebiliyorum. Freelance grafik tasarımcı nedir? Freelance kelimesi eskiden hizmetlerini freelance sunan şövalyelerden gelmektedir. Freelance grafikerler insan ilişkilerinde başarılı ve disiplinli şekilde çalışmalıdır. Behance üzerinden de portfolyomu inceleyebilirsiniz. 

Freelance Grafik Tasarımcı ile Çalışmanın Avantajları Nedir?

Butik çalışmalar ya da sürekli olarak iletişim halinde olabileceği bir freelance grafik tasarımcı ile çalışmak isteyenler için freelance grafik tasarımcı en iyi seçeneklerden biridir. Ajans maliyetlerini ve fiyatları incelendiğinde 15.000 ya da 20.000 TL bandında olan işler istanbul freelance grafik tasarımcı ile daha uygun fiyatlarla çözülebiliyor.

Freelance Grafik Tasarımcı Fiyat Listesi 

2021 yılı için freelance grafik tasarım ücretlerinde projenize göre fiyatlar değişiklik gösterir. Grafik tasarımcıların işinin kalitesine göre fiyatlar farklılık gösterebilir. Portolyosu güçlü ve referansları çok olan bir freelance grafik tasarımcı ile piyasada yeni iş yapmaya başlamış bir grafik tasarımcının fiyatları aynı olmayacaktır. 2021 freelance grafik tasarım fiyat listesine buradan ulaşabilir, listeyi inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

istanbul freelance grafik tasarımcı

Kurumsal Kimlik Tasarımı / Branding / Markalama

Markanız firmanızın tabelasında ya da faturasında görünecek bir ögeden daha fazlasıdır. Sizi temsil edecek önemli bir ögedir. Markanızın rengi, sloganı, amacı ve tasarımı ile bütünleşik bir yapıda olmalıdır. Potansiyel kitlenize sizi en iyi şekilde, akılda kalacak bir biçimde anlatacak şey markanızdır. Bu nedenle kurumsal kimliğiniz kullanacağınız tüm ögeleriyle birlikte detaylı ve profesyonel bir şekilde hazırlanmalıdır. 

Prestijin, marka algısının ve ambalajın önemli olduğu bu dönemde rakiplerinizden ayrılmanızı sağlayacak en önemli unsur kurumsal kimlik tasarımıdır. Yeni markanız ya da var olan markanızdaki değişiklikler için benimle çalışabilirsiniz. Onlarca referans ve imza attığım birçok proje size ilham verecektir.

istanbul grafiker

Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Marketing

Firmanızı en iyi şekilde tanıtmanız için size en uygun sosyal medya reklamları planlıyor ve içeriklerinizi zenginleştirecek görseller tasarlıyorum. Sosyal medya platformlarında bütçenizi en verimli şekilde kullanarak daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayabilir ve markanızı dijital medyada doğru sosyal medya stratejileri ile temsil edebilirim. Daha önce birlikte çalıştığımız sektöründe öncü firmaların işlerini portfolyomdan inceleyerek dilerseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım / Arayüz Tasarımı

Günümüzdeki rekabetçi piyasa şartlarında bir web sitenizin olması yeterli değildir. Web sitenizin  hem teknik anlamda kullanıcı dostu, mobil uyumlu, güncel tasarım trendlerine uygun olması hem de markanızı en doğru şekilde temsil edecek modern bir tasarıma sahip olması gereklidir. Web sitenizin kurumsal kimliğinizle uyum içinde olması çok önemlidir. Web sitenizin hızı, tasarımı ve işlevselliği tümüyle ele alınıp en iyi şekilde çalışır duruma getirilmelidir. İhtiyacınıza özel sizin için tasarlanacak ve bütçe dostu web tasarım hizmetleri için benimle iletişime geçebilirsiniz. Daha önce çalıştığım firmaları ve web tasarım örneklerini portfolyomdan inceleyebilir ve tüm sorularınız için bana ulaşabilirsiniz.