Yeni Tasarımlar

Ves Turizm ile yola çıktığımızda rakiplerden farklı olmak ilk tercihimizdi.

Deneme ve Testler

Sürekli olarak yeni pazarlama stratejilerini ve trendleri takip ettik.

Ekip Çalışması

Yazılım, tasarım ve operasyon ekibiyle tam işbirliği içinde, ortaya en iyi ürünü çıkarmaya, müşterilerin daha hızlı ve kolay şekilde ürüne ulaşmasını istedik.

Video ve Grafikler

Bölge bölge, turizmle ilgili daha şık ve sonuç odaklı tanıtım videoları hazırladık. Tüm reklam kampanyalarında yeni tasarımlar kullandık ve sürekli geliştirdik.

Katalog Broşür vb.

Yıllar içinde binlerce katalog, broşür, bilet kabı ve promosyon ürünler tasarladık.

Güncelleme

Web sitelerimizi ve bağlı projelerimizi sürekli denetleyip, günün şartlarına uygun güncellemelerini yaptık.

ves turizm logo
ves turizm logo
ves turizm web sitesi
ves turizm logo
ves turizm logo

Reklam, Reklam ve Reklam.

Google Adwords, Adsense, Youtube video reklamları, Facebook reklamları ve bir çok web sitesinde görüntülü reklamları ile 1000’in üzerinde grafik çalışması, onlarca video tanıtım hazırladık. Milyonlarca “tık” aldık.

ves turizm

SEO!

İyi bir planlama ve titiz çalışmayla başarıya ulaşabilirsiniz. Rakipleri göz önüne aldığınızda organik sıralamada ilk sayfada üst noktalara oynamak zor değil. ‘Zor’u başarıyoruz, ‘imkansız’ vakit alıyor.

ves turizm ankara seo

Kurumsal Kimlik

Ves Turizm’in yıllardır işlerine gösterdiği özeni ve misafirlerinin en mutlu anlarına ufak da olsa katkılarını kurumsal kimliklerine yansıttık. 1999 yılından bu güne misafirlerini tatilden mutlu dönmelerini sağladıkları için “mutlu tatiller” Ves Turizm’in yeni sloganı ve yüzü oldu.

ves turizm logo