Çocuk Suçları Dergisi - Emre Alkaç
'Grafik Tasarımda Yayın Grafiği' çalışması olup, çocuk suçlarının engellenmesi üzerine çeşitli yazı ve makalelerin bulunduğu dergi tasarım çalışmasıdır.
dergi tasarımı, dergi tasarım, emre alkaç, magazine design, kapak tasarımı, çocuk suçları dergisi, çocuk suçları makale, cocuk sucları, çocuk istismarı, önlem, ivanbelarus
16038
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16038,woocommerce-no-js,,columns-4,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Çocuk Suçları Dergisi

About This Project

“İnsan kaynaklarını doğru yönetmenin temeli, çocuklarına sahip çıkmak, korumak ve sağlıklı bir şekilde yetiştirmek üzerine kurulmalıdır. Sahip çıkılmayan her çocuk, kaybedilen bir değer olarak ülkenin zarar hanesine eklenir. Sahip çıkılmadığı için suça sürüklenen çocuklar ülkenin ve toplumun kaybıdır. TÜİK verilerine göre, genel inanışın aksine nüfus artış hızı hızla gerileyen, genç nüfus oranı düşmekte olan bir ülkeyiz. Çok sık ifade edilen, “Türkiye’de en ucuz şey insan hayatıdır” sözünün terk edilmesinde, hem insan haklarına saygı açısından, hem de insan kaynaklarının doğru değerlendirilmesi açısından geç kalmış durumdayız. Sokağa terk edilecek bir tek çocuk dahi, yarını kurma ve güzelleştirme adına büyük kayıptır.”

Bu proje yukarıdaki düşünceden yola çıkılmış, özünde ‘Grafik Tasarımda Yayın Grafiği’ çalışması olup, çocuk suçlarının engellenmesi üzerine çeşitli yazı ve makalelerin bulunduğu dergi tasarım çalışmasıdır.

Proje

Layout Design

Category
Print
Tags
çocuk suçları, dergi tasarım, emre alkaç, kapak tasarımı, magazine design, magazine mockup