WallEA Özel Tasarım Duvar Kağıtları

WallEA®
Özel Tasarım Duvar Kağıtları

Sıradan ve artık her evde, ofiste görmeye alışkın olduğunuz duvar kağıtlarını unutun. Eviniz, çalışma odanız, yatak odanız, ofisiniz ya da dilediğiniz bir yaşam alanı size özel ve farklı olsun. Renkleri ortama en uygun şekilde, hayalinizi de işin içine katarak muhteşem sonuçlar elde edebiliriz.

Sizi ferahlatan bir doğa manzarası mı görmek istersiniz? Ya da dünyanın en ünlü tablosunu mu görmek istersiniz? Sizin düşlerinizi hayata geçirmenin yanı sıra dilediğiniz alana en uygun tasarımı biz de planlayabiliriz.

Kaliteli duvar kağıtlarını, iyi tasarımlarla buluşturup size en iyi sonucu sunuyoruz. Örnekleri inceleyip düşüncelerinizi hayal olmaktan bir adım ileriye götürebilirsiniz.

WallEA®
Üç Boyutlu Örnekler

%100 AVRUPA MALZEME

%100 AVRUPA MALZEME

Kaliteli kağıt seçimleri ve kaliteli baskı ile en iyi sonuçları elde ediyoruz. Silinebilir, parlak ya da mat vb. seçeneklerde mevcuttur. Detaylar tekrar görüşülebilir.

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

Düşündüğünüz tasarımları istediğiniz boyutta size özel tasarımlarla uyguluyoruz. Seçtiğiniz fotoğraflar ya da istediğiniz özel çizimler sizin için yapılabilir.

3 BOYUTLU TASARIMLAR

3 BOYUTLU TASARIMLAR

Dilerseniz 3 boyutlu duvar kağıdı seçenekleriyle odalarınız ya da çalışma alanlarınız daha etkileyici olabilir. 3 boyut duvar kağıtları projeye uygun olan yaşama alanlarında uygulanabilmektedir.