Kurumsal Web Tasarım

kurumsal web site tasarım

Firmanızı / kurumunuzu en prestijli şekilde internet dünyasında yerini almasını istiyorsanız ya da var olan kurumsal web sitenizi güncellemek, tamamen yenilemek istiyorsanız sizlere yardımcı olabilirim. Kurumsal web tasarım hizmetlerinin tüm detaylarını sayfamda bulabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Kurumsal kimliğiniz ile uyumlu, güncel web sitesi gereksinimlerini tamamen karşılayan ( seo uyumlu, mobil uyumlu, hızlı, güncellenebilir vb.) firmanızı en uygun şekilde internette temsil edecek web site tasarımına ekonomik seçeneklerle sahip olabilirsiniz. Birden fazla arayüz tasarım seçeneklerini değerlendirip, firmanıza uygun tema üzerinden tüm sayfa şablonlarını oluşturup, hızlı ve grafik görselleri kaliteli bir kurumsal web sitesi hazırlayabilirim.

 

Web tasarım ajansları ya da tasarım siteleri farklı paketlerle çözümler sunmaktadır. Sizlere hazır temalar kullanarak çözümler üretmek yerine, kurumunuza özel, trend tasarım örneklerinden en idealini seçip firmanıza özel web tasarımın en iyi şekilde kurulumunu gerçekleştiriyorum. Hem orijinal hem de kullanıcı dostu ekonomik bir kurumsal web site tasarımı ulaşılmaz değil.

Kurumsal Web Tasarım Referansları

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

 

Kurumunuzun internetteki yüzü web sitenizdir. Daha iyi bir geri dönüş için etkili ilgi çekici bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız vardır. İşletme ya da kurumunuzun hizmet sunduğunuz kitleye doğrudan erişeceği için ayrıntıların tümü ele alınmalıdır.

 

Hatalı ya da günümüz trendlerini karşılamayan, kurumsal görünmeyen, verdiğiniz hizmeti ya da ürünü, firmanızı iyi tanıtmayan kurumsal web siteleri kötü sonuçlar doğuracak, sektördeki saygınlığınızı azaltacaktır. Ambalaj önemlidir! Kurumuzun kurumsal kimliği, renkleri, yazı karakteri, vizyonu, misyonu, hizmetleri ve faaliyetleri tam bir uyum içerisinde web sitesine yansıtılmalıdır. Bu aşamaları yansıttığım kurumsal web tasarım örneklerini buradan inceleyebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım Nasıl Olmalıdır? 

 

Bir Kurumsal web tasarımda en büyük etki web sitesinin işleyişi ve minimal sade olmasıdır. Boşlukların, beyaz ve gri alanların iyi kullanımı ve dağılımı web sitesine bir ağırlık katacak, firmanızın daha profesyonel ve kurumsal şekilde yansımasını sağlayacaktır. Ne kadar az karmaşa o kadar iyi sonuç.

 

İnternet kullanıcıları ya da firmanızı incelemek tanımak isteyen hedef müşterilerin ilk yaptığı Google‘da firma adınızı yazıp kurumsal web sitesinize ulaşmaktır. Firmanızın ne kadar kurumsal olduğu internet sitenizden rahatlıkla anlaşılmaktadır. Kısa sürede en iyi etkiyi bırakabilmek için web sitenizin çok iyi kurgulanmış ve kullanıcıya en etkili şekilde sunulması gerekmektedir.

 

Kurumsal web siteniz aslında sizin itibarınızı temsil etmektedir. Aslında kurumsal kimlik dediğimiz olgunun içinde kurumsal web site tasarımı da yer almaktadır. Bu itibarı oluşturan çoğu öge kurumsal kimlik tasarımı içerisindedir. Kurumsal logonuz, sloganınız ve renkleriniz web sitenizde en iyi şekilde yer almalıdır. Bu bütünlük kurumsallığı güçlendirecek sonuca ulaşmak için bize en iyi araç olacaktır. Daha önce yaptığım kurumsal kimlik tasarımları örneklerini inceleyebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerim

WEB TASARIM

Size en uygun web tasarım paketlerimizden dilediğinizi seçebilir, hızlı ve ekonomik web sitenizi anında açabilirsiniz.

GOOGLE REKLAM

Google reklamlarınızı yönetebilir, detaylı raporlama ile daha çok kişiye daha az ücretle ulaşmanızı sağlayabiliriz.

SEO HİZMETLERİ

Arama motorlarına uygun, Google sıralamalarında şirketinizi/sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

WORDPRESS WEB TASARIM

Size gönderdiğimiz temalar içerisinden istediğinizi seçip sitenizi hemen açtırabilirsiniz. WordPress site paketleri daha ekonomik ve hızlı olacaktır.

FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook reklamlarınız için, hareketli gif, tanıtıcı görsel hazırlayabilir ve size uygun bütçe planlaması, raporlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK

Logonuzdan kartvizitinize ve faturanıza kadar tüm kurumsal kimlik ögelerinizi en iyi şekilde tasarlayıp kullanıma ve baskıya uygun halde teslim edebiliyoruz.

BROŞÜR KATALOG AFİŞ

İsteğinize uygun broşür, katalog, afiş, insert tasarımları. Baskı süreçlerinin kontrolü.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, reklamları ya da takipçi ve beğeni sayılarının yükseltilmesi çalışmalarını en ucuz fiyatlarla sunuyoruz.

İÇERİK YÖNETİMİ

Özgün içerik yazılar / metinler oluşturuyor, dilerseniz bize bağlı olan yüksek hitli web sitelerimizde tanıtım yazısı yayınlayıp sitenize backlink kazandırabiliyoruz.

Brandıng / Markalama

 

Markalarınızı geliştirmek için gerekli hizmetleri sağlıyor, sektörde diğer rakiplerinizden marka değeri açısından sıyrılmanızı sağlayacak görsel çalışmaları ve eksiklerinizi tespit edip düzeltiyorum. Ayrıca yeni bir marka için strateji belirleyip, kurumsal kimliğinizi baştan aşağı hazırlıyor, eksiksiz bir şekilde sektöre emin adımlar atmanızı sağlıyorum. Marka sadece bir şirket logosu ya da antetli kağıt değildir. Kendinizi nasıl temsil ettiğinizdir. Renklerinizle, kurduğunuz cümlelerle, misyonunuz ve vizyonunuz ile tam bir bütünlük içinde kendinizi hedef kitleye en iyi şekilde tanıtmak ve benimsetmektir.

Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

 

Firmanıza / şahsınıza ait sosyal medya hesaplarınızda uygun ölçülerde reklam görselleri ya da yönetimi yapabilir, gönderilerinizi daha çok kişinin görmesini sağlayabilirim. Gif reklamlar, paylaşımlar, facebook instagram reklamları, youtube reklamları ya da google adsense reklamları (görsel reklamlar) hizmetlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca web siteniz ya da reklam vereceğiniz alanlar için tekil banner tasarımları da talep edebilirsiniz. Sektörde öncü birçok firmaya yaptığım çalışmaları portfolyomdan inceleyebilirsiniz.