Ankara Freelance Grafik Tasarımcı

freelance grafik tasarımcı

Freelance Grafik Tasarımcı

 

Hacettepe Üniversitesi Ankara Grafik Tasarım Bölümü mezunu, 2008’den bu güne İletişim Tasarımı ile ilgileniyor tasarımlarımı bu yönde sürekli geliştiriyorum. Grafik tasarımın yanında, markalama, yazılım, web tasarım, reklam, sosyal medya, seo, audio ve video üzerine freelance grafik tasarım hizmeti sunuyorum.

 

“Bizim bi bu kadar da yerin altında var” tezinden yola çıkarak, bir ekip çalışmasıyla facebook, youtube, twitter,  instagram vb. sosyal medya alanlarda da reklam ve yönetim hizmetleri veriyorum.

 

Yeni bir logo ve marka için gelişim süreçlerinde sizinle beraber adım adım çalışıyor ve kurumsal kimlik oluşturuyorum. Renkleri, tasarımı sizi en iyi şekilde yansıtan tüm kurumsal kimlik ögelerini istediğiniz formatta teslim ediyor ve gerekli baskı süreçlerini takip ediyorum.

Freelance Grafik Tasarım Nedir?

 

Türkiye’de yeni yeni tanınmaya başlasa da dünyada geniş bir çalışan sayısına sahip iş koludur. Kelime anlamı “özgür savaşçı” anlamına gelen İngilizce kökenlidir. Freelance tasarımcı olmak, grafik tasarımcı, art director, müşteri temsilcisi, sekreter, officeboy, tahsilat vs. her iş kolunu tek başına takip etmektir. İnsan ilişkilerinde iyi, açgözlü olmamak ve disiplinli bir çalışma gerektirmektedir. Freelance grafik tasarım ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

 

Freelance Tasarımcıyla Çalışmanın Avantajları

 

Bir ajansın herhangi bir web sitesi projesi için 3000-10000$ gibi fiyat teklifleri alırken, freelance tasarımcıdan bu fiyatların dörtte biri gibi bir ücretle karşılaşırsınız. Ayrıca ofiste sürekli grafik tasarımcı çalıştırmaktan ziyade ihtiyaç anında kiralamak her zaman daha kazançlıdır. Firmanız için kâr, bizim için yeni bir referans ve portfolyomuza yeni bir iş eklemek.

 

Freelance Grafik Tasarım 2017 Fiyat Listesi 

 

2017 yılı grafik tasarım freelance ücretler projelerinize göre değişiklik gösterebilir. Sayfa başı şu ücret, broşür şu kadar vs gibi tasarım yapan ya da yaptıran kişiler nasıl fiyatı aynıysa tasarımı da aynıdır. 😉 Bu nedenle işinize göre fiyat biçilmesi en mantıklı tarafıdır, ayrıca pazarlık payınızda olabilir böylelikle. Freelance tasarımcı işlerinin gücüne göre ve referanslarına göre fiyat verebilir, çok iyi bir tasarımcıyla çalışmak işe yeni başlamış bir tasarımcıyla çalışmak arasında fark vardır. Yine de emsal olması için internetten derlenmiş fiyatları bulabileceğiniz bir sayfa hazırladım, az çok fikriniz olabilir. 2017 freelance grafik tasarım fiyat listesi

freelance grafik tasarımcı nasıl çalışır
WEB TASARIM

Size en uygun web tasarım paketlerimizden dilediğinizi seçebilir, hızlı ve ekonomik web sitenizi anında açabilirsiniz.

GOOGLE REKLAM

Google reklamlarınızı yönetebilir, detaylı raporlama ile daha çok kişiye daha az ücretle ulaşmanızı sağlayabiliriz.

SEO HİZMETLERİ

Arama motorlarına uygun, Google sıralamalarında şirketinizi/sitenizi üst sıralara taşıyabilirsiniz.

WORDPRESS WEB TASARIM

Size gönderdiğimiz temalar içerisinden istediğinizi seçip sitenizi hemen açtırabilirsiniz. WordPress site paketleri daha ekonomik ve hızlı olacaktır.

FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook reklamlarınız için, hareketli gif, tanıtıcı görsel hazırlayabilir ve size uygun bütçe planlaması, raporlama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

KURUMSAL KİMLİK

Logonuzdan kartvizitinize ve faturanıza kadar tüm kurumsal kimlik ögelerinizi en iyi şekilde tasarlayıp kullanıma ve baskıya uygun halde teslim edebiliyoruz.

BROŞÜR KATALOG AFİŞ

İsteğinize uygun broşür, katalog, afiş, insert tasarımları. Baskı süreçlerinin kontrolü.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi, reklamları ya da takipçi ve beğeni sayılarının yükseltilmesi çalışmalarını en ucuz fiyatlarla sunuyoruz.

İÇERİK YÖNETİMİ

Özgün içerik yazılar / metinler oluşturuyor, dilerseniz bize bağlı olan yüksek hitli web sitelerimizde tanıtım yazısı yayınlayıp sitenize backlink kazandırabiliyoruz.

Branding / Markalama

 

Markalarınızı geliştirmek için gerekli hizmetleri sağlıyor, sektörde diğer rakiplerinizden marka değeri açısından sıyrılmanızı sağlayacak görsel çalışmaları ve eksiklerinizi tespit edip düzeltiyorum. Ayrıca yeni bir marka için strateji belirleyip, kurumsal kimliğinizi baştan aşağı hazırlıyor eksiksiz bir şekilde sektöre emin adımlar atmanızı sağlıyorum. Marka sadece bir şirket logosu ya da antetli kağıt değildir. Kendinizi nasıl temsil ettiğinizdir, renklerinizle, kurduğunuz cümlelerle, misyonunuz ve vizyonunuz ile tam bir bütünlük içinde kendinizi hedef kitleye en iyi şekilde tanıtmak ve benimsetmektir.

Sosyal Medya Reklam ve Banner Tasarımı

 

Firmanıza / şahsınıza ait sosyal medya hesaplarınızda uygun ölçülerde reklam görselleri ya da yönetimi yapabilir, gönderilerinizi daha çok kişinin görmesini sağlayabilirim. Gif reklamlar – paylaşımlar, facebook instagram reklamları, youtube reklamları ya da google adsense reklamları (görsel reklamlar) hizmetlerini alabilirsiniz. Ayrıca web sitenize ya da reklam vereceğiniz alanlar için tekil banner tasarımları da talep edebilirsiniz. Sektörde öncü bir çok firmaya yapılan örnekleri yan taraftan inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım / Arayüz Tasarımı

 

Günümüz piyasa şartlarında artık web sitenizin olması yeterli değil, aynı zamanda kullanıcı dostu, mobil uyumlu, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun ve istenen mesajı verebilen iyi bir de tasarıma ihtiyacınız var. Hatta çoğu zaman web sitesini her hangi bir firmaya yaptırıp daha sonra görsel/grafik destek almak isteyen bir çok firma gördüm. Kurumsal imajınızla web siteniz bir uyum içerisinde olmalı, en iyi grafiklerle, kullanılabilirlik düzeyi yüksek teknik olarak sorunsuz bir şekilde çalışmalı. İhtiyaçlarınıza en uygun ve ekonomik web tasarım çözümleri için benimle iletişime geçebilirsiniz. Portfolyomdan daha önce yapılan web tasarım projelerini inceleyebilir, kafanıza takılan tüm soruları bana iletebilirsiniz.